Sistēma “Gudrā Māja”
Pilna jūsu mājas automatizācija
Sistēma “Gudrā Māja”
 • Apgaismojums

  Gaismas grupu vadība ir iespējama, izmantojot gan elektroniskus moduļus, gan mehāniskus taustiņus. Elektroniskajiem moduļiem ir dažādi veidi: LCD ekrāni, sensori un kvazisensori. Katra poga ieslēdz, izslēdz, aptumšo vienu vai vairākas gaismas grupas. Gaismas vadība var būt saistīta ar kustību sensoriem, laika parametriem, ielas apgaismojuma līmeni.

  Ja ir ierīkots RGB piegaismojums, tad var vadīt krāsu un spilgtumu. Pēc pasūtītāja vēlēšanās tiek programmēti dažādi apgaismojuma risinājumi: “atnākšana un aiziešana no mājām”, “televizora skatīšanās”, “ballīte”, u.c.) Scenāriju vadība ir iespējama, izmantojot gan elektroniskos moduļus, gan planšetdatorus, gan laika iestatījumus.

 • Elektropiedziņa

  Elektropiedziņa ļauj vadīt aizkarus, rollus, markīzes, logus, garāžas durvis, vārtus. Sistēma ne tikai nodrošina komfortu, bet arī atļauj arī veidot dažādus lietošanas scenārijus, piemēram, aizvērt aizkarus, rollus izejot no mājām un otrādi, automātisku vārtu, durvju slēgšanu gulētiešanas laikā.

  Mansarda logi tiks automātiski aizvērti, ja būs lietus vai vējš. Zālāja automātiskā laistīšanas sistēma ir saistīta ar nokrišņu un temperatūras sensoriem, tādējādi novēršot pārmērīgu augsnes mitrumu.

 • Saunas, turku pirtis

  Saunas vai turku pirts silto grīdu un soliņu, sausā vai mitrā tvaika, gaismas, kā arī fona mūzikas vadība un kontrole. Saunas vai turku pirts automātiska avārijas atslēgšana pārkaršanas gadījumā. Attālināts temperatūras un mitruma monitorings.

  Ieslēgt un izvēlēties vēlamo temperatūru turku pirtī, saunā ir ļoti ērti un vienkārši: šim nolūkam ir jāaktivizē vajadzīgais scenārijs jūsu viedtālrunī vai planšetdatorā.

 • Videoprojekcija

  Pilnvērtīgs mājas kinoteātris: tas ir videoprojektors, kā arī slēpts vai ārējais ekrānu. Slēptā varianta montāžai tiek izmantoti projektora lifti un motorizēti iebūvētie ekrāni, kas ļauj noslēpt konkrētajā brīdī nelietotu tehniku.

  Topošā ekrāna izmēri un projektors tiek piemeklēti individuāli, atbilstoši telpas izmēriem un saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm. Pieejams ļoti plašs dažādu komplektāciju klāsts.

 • Baseini

  Lai būtu komfortabla sajūta, baseina telpā tiek uzturēta iepriekš iestatīta temperatūra un mitruma līmenis. Ūdens temperatūra, sūkņi un pārklājs tiek vadīti pilnībā automātiski.

 • Videonovērošana

  Videonovērošanas sistēmā tiek izmantotas ip-kameras, kuras nodrošina lielisku attēla kvalitāti un ērtu vadību, kas ļauj kontrolēt situāciju mājā un tās teritorijā. Kustības ieraksta funkcija ļauj restaurēt iepriekšējos notikumus.

  Ērta kontrole un monitorings jūsu planšetdatorā no jebkuras vietas pasaulē.

 • Kronšteini

  Motorizētie kronšteini ļauj griestos, sienā vai mēbelēs noslēpt nelietotu televizoru. To ieslēdzot, televizors pats ieņems vajadzīgo stāvokli vertikālajā vai horizontālajā plaknē. Turklāt šie kronšteini ļauj attālināti mainīt skatīšanās leņķi, pārvietot televizoru gar telpas sienu.

  Planšetdatoru dokstacijas ar elektropiedziņu, izmantojot PIN kodu vai pirkstu nospiedumu, ļauj bloķēt nesankcionētu planšetdatora izņemšanu, kas ir ļoti ērti publiskās vietās.

 • Daudztelpu audio

  Ļauj izveidot neatkarīgu vairāku zonu audio sistēmu (multiroom). Vadība notiek, izmantojot planšetdatoru vai viedtālruni. Var apvienot vairākas audio zonas. Var pieslēgt dažādas mūzikas lietotnes, apskaņot mājas teritoriju ar visiem laika apstākļiem piemērotām akustiskajām iekārtām.

  Uzņēmuma “Sonos” audio sistēma ļauj klausīties līdz 100 tūkstošiem radio staciju no visas pasaules, kā arī atskaņot multimediju failus no mājas tīkla krātuves, kā arī tieši no jūsu viedtālruņa vai planšetdatora.

 • Energodrošība

  Ja elektroenerģijas piegādātājam radīsies problēmas ar elektrības padevi, elektrodrošības sistēma par to savlaicīgi paziņos mājas saimniekam un pārslēgsies uz rezerves barošanu no dīzeļģeneratora. Nepārtrauktas barošanas avoti ļauj “Gudrās Mājas” sistēmai korekti veikt šo pārslēgšanos. Atjaunojoties elektroapgādei, sistēma pārslēgsies uz normālu režīmu, bet sistēma “Gudrā Māja” par to paziņos mājas saimniekam.

  Ar energodrošības sistēmu tiek arī monitorēts statuss, kurināmā līmenis un ģeneratora bojājumi.

 • Domofons

  IP domofons ļauj uzturēt video sakarus ar jūsu mājas apmeklētājiem pat tad, ja jūs atrodaties tālu prom.

 • Klimats

  Telpās esošās temperatūras vadība un monitorings. Automātiskajā režīmā temperatūra telpās tiek uzturēta atbilstoši iestatītajam grafikam. Manuālajā režīmā saimnieks jebkurā brīdī var koriģēt vēlamo temperatūras līmeni. Papildu lietošanas iespējas sniedz režīmi “komforts”, “prombūtne”, “sasalšana”. Tagadējo un iestatīto temperatūru jebkurā brīdi var redzēt displejā.

  Režīmus var pārslēgt ar vadības moduļu taustiņiem, planšetdatoru, īsziņām. Ir pieejami laika iestatījumi, lietošanas scenāriji. Gaisa un mitruma kvalitātes sensori telpās ir saistīti ar ventilācijas sistēmu.

 • Drošība

  Ūdens un gāzes noplūdes kontrole ļaus samazināt kaitējumu, ja ir bojātas caurules vai santehnika. Sensori dos komandu problēmu zonā noslēgt ūdeni vai gāzi un paziņos par to saimniekam ar īsziņu vai skaņas signālu. Tiek uzstādīti sanitārajos mezglos, virtuvēs, sanitārajās telpās, katlu telpās.

  Mājas signalizācijas un perimetra apsardzes sistēmas var būt saistītas ar video novērošanu, teritorijas apgaismojumu. Ļaut kontrolēt pieeju objektam.

 • Daudztelpu video

  Video avoti, piemēram, satelītuztvērēji, video atskaņotāji, spēļu konsoles, video magnetofoni, u.c., kas izvietoti serveru skapjos, ļauj piekļūt saturam, izmantojot jebkuru televizoru. Tas viss ļauj dažādās telpās izvietot tikai displejus bez pārējām iekārtām.

  Video komutācijas sistēma ir ļoti elastīga, tā ļauj jebkurā brīdī nomainīt avotus ar modernākiem, piemēram, tādiem, kas atbalsta 4k video.

Ieinteresēja, ir jautājumi
Ieinteresēja
Paldies, Jūsu pieprasījums veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Mēs uz:

 • gaisma ies.
 • gaisma izs.
Apmeklējiet mūms:
Mūsu interneta veikals
audiosalons.lv