Privāts atpūtas komplekss Jūrmalā
Pilna jūsu mājas automatizācija
Privāts atpūtas komplekss Jūrmalā
Projekta apraksts

Projekts privātmāja Jūrmalā ir guvis savu loģisko turpinājumu – privātu atpūtas centru ar kinozāli, baseinu, tvaika pirti, saunu, trenažieru zāli, virtuves bloku, vairākām viesu istabām un garāžu.

Kopumā Domintell moduļu skaits objektā ir pietuvojies 200 gab. – 130 gaismas grupas, 54 vadības moduļi, 60 aizkaru un žalūziju motori (arī stikla durvis baseina teplā tiek vadītas attālināti), 30 apkures zonas, 12 kondicionētas zonas.

Komplekss tika pilnībā uzbūvēts un nodots ekpluatācijā nepilna gada laikā.

Skat. video par būvniecības gaitu

Mūsu kompānija objektā paveica visus darbus, kas bija saistīti ar augstspriegumua un vājstrāvas tīklu.Telpu ventilāciju Komfovent, bet baseina telpu – Menerga. Sistēmu vadība notiek izmantojot protokolu Modbus TCP ar pilnvērtīgu atpakaļsaiti. Lai inātu pilnīgu komforta sajūtu atrodoties baseina teplā, Smart Home sistēma uztur; rūpīgi izstrādātos grafikos paredzēto temperatūru un telpas mitrumu atkarībā no klienta izvelētās ūdens temperatūras baseinā.

Ar basena sienās un telpas griestos iebūvētu LED RGB prožektoru palīdzību klients pats var radīt vēlamo atmosfēru un noskaņu. Ieslēgt un izvēlēties darbības režīmu pirts kompleksā (2 režīmi saunai: sausais un tvaika) var arī attālināti. Atliek vien aktivizēt tobrīd vēlamo scenāriju etē vai viedtalrunī.

Atpūtas kompleksā izvietotā projekcijas iekārta un lielais TV ļauj skatīties satelītkanālus, IP TV vai arī personīgās video bibliotēkas saturu pat neizkāpjot no baseina vai pirts. HD-video avoti izvietoti divās serveru telpās un pieejami jebkurā telpā. Video komutācijas sistēma ir ļoti elastīga un nākotnē nepieciešamības gadījumā ļaus veikt video avotu maiņu pret mūsdienīgākiem.

Papildus ieejai no ielas bija nepieciešama vēl viens; IP izsaukuma panelis, kura video saturs tiek atainots jau esošajā personālajā datorā vai planšetē. Ja radīsies energo apgādes problēmas kuru iemesls ir piegadātāja kļūmes, sistēma savlaicīgi par to paziņos un nodrošinās pāreju uz rezerves energo avotu dīzeļgenerātoru. Pilsētas energo apgādei atjaunojoties mājas sistēma atjaunos normālu funkcionēšanu par to paziņojot. Lai nerastos situācijas kad dīzeļģeneratora degvielas rezerves vajadžīgajā brīdī ir izsīkušas, mājas sistēma veic gan degvielas daudzuma gan kopējā ģeneratora tehniskā stāvokļa automātisku apsekošanu. Protams gan teritorijā gan pašā objektā uzstādīta mūsdienīga apsardzes uz izsekošanas sistēma.Visu inžinierkomunikāciju apsekošanai un vadībai tiek izmantots iPad ar i2Control lietotni no iRidiummobile Ltd.

Projekts tika pabeigts 2014. gada decembrī

Ieinteresēja, ir jautājumi
Ieinteresēja
Paldies, Jūsu pieprasījums veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Mēs uz:

  • gaisma ies.
  • gaisma izs.
Apmeklējiet mūms:
Mūsu interneta veikals
audiosalons.lv