Villa Antibes, Francijā.
Pilna jūsu mājas automatizācija
Villa Antibes, Francijā.
Projekta apraksts

Renovācijas laikā villā tika instalēts plašs Viedās Mājas vadības aprīkojums, izmantojot iPad ar iRidiummobile lietotni un LCD skarienjutīgiem panelīšiem. Saimnieki, gan mājās, gan ārpus mājām, izmantojot šo lietotni var vadīt apgaismojumu, žalūzijas, temperatūru, ieslēgt un izslēgt apkuri, apskatīt novērošanas kameru video, kā arī vadīt skaņas un attēla iekārtas.

Domintell Viedās Mājas automātikas aprīkojums var vadīt apgaismojumu, apkuri un žalūzijas (arī rullo). Avārijas vai trauksmes gadījumā, Domintell GSM modulis nekavējoties paziņos saimniekiem par to, izmantojot SMS, lai samazinātu iespējamos materiālos zaudējumus. Gaisma un tās spilgtumu var mainīt, izmantojot vadības lietotni - ar slīdni, vai LCD skārienjutīgajiem panelīšiem. Var arī atvērt un aizvērt žalūzijas un aizkarus - gan manuāli, gan automātiski ar krēslas / rītausmas sensoru, kas jūt apgaismojuma izmaiņas (atrodas uz terases).

Šai projektā tika uzstādīta arī IP-telpu piekļuves iekārta. Skaistais ārējais izskats apvienojumā ar unikāli plašu iespēju un darbību klāstu, spēj pildīt ne tikai pamatuzdevumus - veikt zvanu no ieejas vārtiem un atvērt slēdzeni, bet arī daudzas jaunas funkcijas. Piemēra, attālināti pārraudzīt ēkas nov. kameru video un kontrolējot piekļuvi telpām, pāradresēt zvanus uz mobilo telefonu, iespēju integrēties Viedās Mājas tehnoloģijās, kā arī atvērt un aizvērt slēdzenes, izmantojot mobilās ierīces. Šīs ierīces nosūta datus digitālā formātā no lokālo datortīklu vai interneta tīklu, kas ievērojami uzlabo darbību ātrumu un kvalitāti.

Gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtas tiek vadītas, izmantojot Modbus TCP protokolu ar pilnu atgriezenisko saiti. Atsevišķi katrā klimata zonā ir iespēja darbināt gaisa kondicionierus, radiatorus un zemgrīdas apsildi utt, kas ļauj mainīt temperatūru, kā vien saimnieki vai viņu viesi vēlas.

Novērošanas kameras ir ar video ierakstīšanas funkciju, kas tiek sākta parādoties kustīgam objektam. Šo video un arhīva ierakstus var skatīties attālināti.
Lai nodrošinātu nepārtrauktu iekšējā datortīkla darbu un datu aizsardzību, tika izmantotas CISCO iekārtas – tās nodrošina arī stabilu mājas vadības iekārtu darbību. Konsekvents Wi-Fi pārklājums ļauj skatīties HD kanālus un klausīties mūziku jebkur telpās bez pārtraukumiem.

Ieinteresēja, ir jautājumi
Ieinteresēja
Paldies, Jūsu pieprasījums veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Mēs uz:

  • gaisma ies.
  • gaisma izs.
Apmeklējiet mūms:
Mūsu interneta veikals
audiosalons.lv