Divstāvu dzīvoklis ar atvērtu terasi
Pilna jūsu mājas automatizācija
Divstāvu dzīvoklis ar atvērtu terasi
Projekta apraksts

Dzīvoklis ar 4 m augstiem griestiem un kopējo platību 850 kv.m. - 10 dzīvojamās istabas, divas virtuves, 7 vannas istabas, ģērbtuves, saimniecības telpas, gaiteņi un āra terase.

Daži skaitļi: šī projekta īstenošana no pirmās vizītes līdz pabeigšanas stadijai ilga 500 dienas, tika paterēti apt. 55 km elektrības un vājstrāvas vadu.
Smart Home sistēmas pamatā ir 315 Domintell - moduļi, kas atrodas trīs iekšējos sadales skapjos (pa 600 moduļiem katrā) un vienā ārā skapī (400 moduļi). Zemsprieguma iekārtas ir uzstādītas 42U servera skapī, visām iekārtām tiek izmantotas apmēram 120 statiskās IP adreses.

SKATITÍES VIDEO

SALON INTERIOR (05.2020)

INTERFEIS

Apgaismojums: 260 neatkarīgas gaismas grupas ar ieslēgšanu / izslēgšanu, spilgtuma kontroli, taimeriem, kustības un gaismas sensoriem, dažādiem scenārijiem. Starpstāvu kāpņu pakāpienu dinamisko apgaismojumu ieslēdz optiskais sensors, un spilgtuma līmenis ir atkarīgs no telpas gaismas.

Klimata sistēmas: 25 apkures zonas, 16 gaisa kondicionieri: automātiska un manuāla vadība, plānotas darbības, scenāriji. Vīna darītavai ir autonoma precīza klimata sistēma, kuru arī kontrolē Gudrās mājas iekārta, un tā nekavējoties paziņos īpašniekiem, ja rodas darbības traucējumi vai novirzes.

Mitrināšanas un ventilācijas sistēma: 3 tvaika ģeneratori, ventilācijas bloks, 23 logu vēdināšanas sprauslas, 9 mitruma un gaisa kvalitātes sensori: automātiska un manuāla vadība, vadība ar taimeriem un iekārtu parametru uzraudzība.

Vērtņu iekārtas un motori: 65 motorizēti aizkari un tills, 35 motorizēti slēģi, 3 elektriski veramas durvis, 28 āra žalūzijas, 15 sienas un jumta pergolas uz terases - atvēršana / aizvēršana atsevišķi un grupās, aizkaru atvēršana pēc modinātāja laika, scenāriji. Ja tiek pārsniegts maksimālais pieļaujamais vēja ātrums uz ielas, sistēma sakļaus āra karnīzes, kā arī ievilks sienas un jumta pergolas uz terases.
Video novērošanas, apsardzes un piekļuves kontroles sistēma: 20 iekštelpu un 4 āra rotējošās IP kameras, 4 IP domofoni ar pirkstu nospiedumu skeneri (ierakstīšana ar kustības detektoru vadību, apsardzes noņemšana / aktivizēšana, izmantojot pirkstu nospiedumu un SMS ziņojumu, vai PUSH īsziņa uz saimnieku viedtālruni par sistēmas statusa maiņu.

Ūdens noplūdes kontroles sistēma: 63 ūdens noplūdes sensori: automātiska ūdens padeves noslēgšana, trauksmes īsziņa īpašnieku viedtālrunī.

Enerģijas un ūdens patēriņa uzskaite: sistēma ļauj attālināti ņemt skaitītāju rādījumus, skatīt iepriekšējo mēnešu patēriņa datus un viedtālrunī vai planšetdatorā redzēt atsevišķu iekārtu grupu momentānās patēriņa vērtības.

Audio un video aprīkojums: 10 televizori istabās, televizors 240 cm augstā spogulī, televizors uz terases, 8K un 4K projektori viesistabās, mājas kino sistēma 7.1 un divas 5.1 sistēmas, 13 video multiroom un 16 audio multiroom zonas (vadība no planšetdatora, atsevišķu telpu apskaņošana, audio iekārtu vadība ar kustības sensoru, taimeris televizora izslēgšanai un dažādi scenāriji). Vizuāli estētiskam risinājumam kinoteātrī, projektors ir paslēpts, un, ieslēdzot kino, to nolaiž ar liftu. Trīs istabās televizorus var pagriezt ērtā skata leņķī, un uz terases televizors izbīdās no kumodes, tiklīdz ir ieslēgts.

Turku pirts (hamams): no planšetdatora varat ieslēgt un iestatīt vēlamo temperatūru, un, sasniedzot iestatīto temperatūru, tiks nosūtīta īsziņa par gatavību. Hamamā ir apsildāmas stikla sienas: tas vannas istabā sniedz skaistu skatu uz ziemas dārzu.

Automātiska laistīšanas sistēma: ņemot vērā laika apstākļu ziņas no meteoroloģiskās stacijas, zaļo zonu laistīšana uz terases sākas automātiski. Ja nepieciešams, jūs varat vadīt laistīšanu manuāli.

Energoapgādes drošība: 4 fāžu kontrolieri, 3 nepārtraukti barošanas avoti UPS 8 kW katrs (īsziņas par strāvas padeves pārtraukumiem un atjaunošanu, stabila sistēmas darbība īslaicīgu strāvas padeves pārtraukumu laikā). Atsevišķas gaismu grupas un strāvas kontaktligzdas telpās ir savienotas ar UPS, ārkārtas gadījumā dzīvoklī būs avārijas apgaismojums.

Citas sistēmas: 3 bio-kamīni, sniega kausēšanas iekārta, centrālapkures kontūri vadība, kopēja mājas ventilācijas sistēma, ugunsgrēka trauksmes un piekļuves kontroles sistēma, sistēmu stāvokļa un statusa uzraudzība, brīdinājumi par darbības traucējumiem un kļūdām darbībā.

Slēdži un furnitūra: Lithoss sērijas sienas taustiņ-slēdži veiksmīgi iekļaujas dzīvokļa interjerā. To risinājums un dizains ļauj individuāli un kompakti novietot gaismas slēdžus kopā ar aizkaru piedziņas slēdžiem, kā arī strāvas kontaktligzdām, vai USB pieslēgvietu pie naktslampas elektrības ligzdas utt.
Domintell daudzkrāsu “Rainbow” skārienekrāni ir daudzpusīgi - kontrolē klimatu, apgaismojumu un aizkarus.


Visas mājas inženierkomunikācijas un aprīkojumu var kontrolēt, izmantojot iRidiummobile Ltd lietotni “i3Pro”, un avārijas vai aprīkojuma darbības traucējumu gadījumā sistēma par to paziņo īpašniekiem, izmantojot SMS īsziņas vai PUSH paziņojumus.
Izmantojot balss palīgu Alise, varat ieslēgt / izslēgt gaismu vai televizoru, atvērt vai aizvērt aizkarus vai durvis.

Ieinteresēja, ir jautājumi
Ieinteresēja
Paldies, Jūsu pieprasījums veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Mēs uz:

  • gaisma ies.
  • gaisma izs.
Apmeklējiet mūms:
Mūsu interneta veikals
audiosalons.lv